Jak zwiększyć wrażliwość penisa?

Witam, mam 22 lata. Kilka lat temu miałem zabieg obrzezania ze względu na stulejkę. Początkowo penis był strasznie wrażliwy. Z biegiem czasu uodpornił się na dotyk, do tego stopnia, że jego aktualny brak wrażliwości jest dla mnie problemem. Podczas pieszczot oralnych moje odczucia są niewielkie i moja dziewczyna nie jest w stanie doprowadzić mnie do wytrysku. Czytałem, że wbrew ogólnej opinii nie każdy mężczyzna może dojść podczas seksu oralnego. Ale przy seksie tradycyjnym też nie zawsze czuję przyjemność, jaką powinienem odczuwać, i mam problemy z dojściem do orgazmu. Ruchy muszą być silne i szybkie - dopiero wtedy odczuwam jakiekolwiek bodźce. Czy są jakieś sposoby, żeby zwiększyć wrażliwość żołądzi na dotyk?
22 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowny Panie,

zabieg obrzezania niesie za sobą ryzyko zmniejszenia wrażliwości członka. Niestety, nie za bardzo można coś na to poradzić. Może jakieś lubrykaty, by pomogły, ale trudno jednoznacznie powiedzieć...