Jaka chemioterapia po amputacji piersi i przy 4 przerzutach nowotworu?

witam mam na imię ania i mam 35 lat chciałam się zapytać jaką bym musiała mieć chemię skoro mam 4 przerzuty i jestem po amputacji piersi bo mam mieć chemię razem ze zastrzykami

Decyzję co do rodzaju leczenia poda onkolog uwzględniając wszystkie szczegóły choroby (wielkość guza, zajęte węzły, rodzaj wcześniejszego leczenia, tzw "parametry" nowotworu z ostatecznego rozpoznania) oraz oczywiście samego pacjenta.