Jaka dieta na trądzik?

Witam, mam 13 lat i od 2 lat mam problem z trądzikiem. Chciałbym wiedzieć, czego nie robić i czego nie jeść, by nie nasilić tego trądziku; chodzi mi np. o masturbację, jedzenie hot dogów, zapiekanek i ogólnie, co mogę jeść ze słodyczy, a czego nie?

13 LAT ponad rok temu

Wielu pacjentów po odstawieniu mleka widzia znaczna poprawę (warto przeprowadzić próbę na 2-3 tygodnie). Polecam też odstawić ketchup, majonez, jest też wiele teorii na temat drobiu. Wszystko oczywiście to względy indywidualne- dlatego trzeba testować.