Jaką dietę polecacie?

Witam, Mam 18 lat, 168 cm wzrostu i 75 kg. Chciałabym schudnąć do 64 kg, tak dosyć szybko, bo do końca roku. Szukam diety, w której będę mogła jeść chude mięso, ryby, pełnoziarniste pieczywo, chudy nabiał i warzywa. Byłoby super, gdyby można było jeść owoce. Jestem teraz na diecie proteinowej, ale męczy mnie jedzenie np. twarożku, ryby lub drobiu, bez jakiegoś dodatku, typu pełnoziarnisty chleb, ryż. Mogę słodzić herbatę słodzikiem. Istnieje taka dieta?
18 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie musisz szukać określonej diety cud, bo taka nie istnieje. Popularne diety są ubogowartościowe i w 90% powodują efekt jojo nie warto, więc ich stosować.
Produkty które wymieniasz są zdrowe i pełnowartościowe, a dodatkowo pomogą Ci schudnąć. Najwłaściwsza dieta to po prosu prawidłowe odżywanie. Niekiedy wystarczy zamienić dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowe, aby masa ciała uległa zmniejszeniu.

Informacje na temat prawidłowego żywienia znajdziesz w artykułach na naszych stronach abcdieta oraz abcodchudzanie. Pomocny będzie również tekst http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki Nie zapomnij o codziennych ćwiczeniach fizycznych, o których więcej informacji znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam.