Jaka jest przyczyna mojego łysienia?

Witam, mam 18 lat i jakoś od 2 lat zaczynam łysieć. Nie wiem co mam robić? Łysienie na czubku głowy i po obu stronach krawędzi głowy. Ostatnio zacząłem brać suplementy diety na odchudzanie. Czy to może być przyczyną?

Należałoby wykonać badania hormonalne i udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub trychologa, który dobierze odpowiednią kurację lekową oraz zabiegi.Suplementy zależy co mają w składzie, zapewne jak pokaże je Pan lekarzowi to on oceni czy mogły miec jakikolwiek na to wpływ.