Jaka jest szansa na to, że jestem w ciąży?

Już zadałam pytanie. Przypomnę jednak. W piątek czyli 29 powinnam dostać okres. Jednak nie dostałam. W dniu kiedy miałam dostać okres zrobiłam test i wyszedł negatywnie. Jednak okresu nadal nie mam.
Dziś, czyli dwa dni później powtórzyłam test, także wyszedł negatywny. Czy jest szansa, że jestem w ciąży, a test nie wykrywa HCG? Czy to jakiś niepokojący objaw.
Cykl mam raczej regularny, w ciągu ostatnich 10 miesięcy nie przekroczył 24 dni, wcześniej też dostawałam po 24 dniach bądź szybciej. Mam lekkie bóle podbrzusza, jajników. Zauważyłam lekkie plamienie, beżowe, trochę rdzawe. Staramy się z mężem o dziecko.

Witam serdecznie,
Mało prawdopodobne aby dwa kolejne testy ciążowe były fałszywie negatywne. Proponuję wizytę u ginekologa aby wyjaśnić przyczynę braku miesiączki.
Pozdrawiam