Jaka jest wielkość dziecka? Czy jego waga nie jest za duża?

Witam serdecznie. Dzisiaj miałam robione usg. Wg daty ostatniej miesiączki jest to 21. tydzień. Wyniki: BPD 56 mm, HC 209 mm, TCD 23 mm, AC 175 mm, FL 36 mm. Wg usg wiek ciąży to 22,2 tydzień. Orientacyjna waga dziecka to 484 g. Chciałabym się dowiedzieć, czy podane wyniki są prawidłowe, jaka jest długość dziecka (niestety, lekarz nic na ten temat nie powiedział, a ja nie wiem, jak to obliczyć za pomocą podanych danych). Jedno, co mnie martwi, to duża waga dziecka. Bedę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

Witaminy w ciąży

Dzień dobry!
Wymiary Pani dziecka są prawidłowe. Masa jest odpowiednia dla wieku ciązowego. Co do długości nie praktykuje się pomiaru długości dziecka i nie ma wzoru do jego wyliczenia.
z poważaniem