Jaka jest żywotność plemników poza organizmem?

Witam,
pieściłam chłopaka, nastąpił wytrysk, wszystko zostało wytarte chusteczką. Następnie korzystaliśmy z komputera, jedliśmy itp. Po upływie ok. godziny, sytuacja się powtórzyła. Stąd moje pytanie: czy po takim czasie chłopak pieszcząc mnie, mógł przenieść plemniki do pochwy? Czy podczas wykonywania w/w czynności zostały one „uśmiercone”?
Z góry dziękuję za odpowiedź:)

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
plemniki poza organizmem mogą przeżyć około 18 godz. Ale muszą być spełnione odpowiednie warunki, czyli temperatura 37 stopni Celsjusza oraz wilgotne środowisko. W opisanym przez Panią przypadku szans na przeżycie plemników nie było.
Pozdrawiam