Jaka może być przyczyna bólu pleców i mrowienia ciała?

Przyczyna bólu pleców i mrowienia ciała Jaka moze byc przyczyna bóli w plecach, pieczenia, mrowienia ciała?. Badania neurologiczne zadnych ubytkow ani zmian czucia.Ze wzgledu na mocniejszy ból lewej reki zrobilam badanie EMG wszystko w normie niewielkie odchylenia w nadgarstku. Nikt w rodzinie nie chorowal na choroby neurol. ani inne powazne choroby. Nastroj dobry chodz bol nie daje o sobie zapomniec, nie mam problemow ze snem. Co moze oznaczac wynik wys.pozytywny igg ELISA na borelioze ?

Witam! Wysoce pozytywny wynik testy ELISA wskazuje na przejście zakażenia krętkiem boreliozy. Być może właśnie to jest przyczyna opisanych dolegliwości. W tym przypadku należy wykonać test potwierdzający - Western blot i w przypadku dodatniego wyniku wdrożyć odpowiednią antybiotykoterapię.