Jaka może być przyczyna krwawienia w połowie cyklu?

Martwi mnie krwawienie, które wystąpiło 6 dni po owulacji, wcześniej w terminie wystąpienia prawidłowej miesiączki wystąpiły plamienia brązowe i kleiste. Nadmienię także, że zaniepokojona tym plamieniem poszłam do ginekologa, który przeprowadzając badanie stwierdził, że dziś mam owulację i może dojść do zapłodnienia.
Także z mężem w ten dzień postaraliśmy się, bym zaszła w ciążę, niestety po 6 dniach wystąpiło dość obfite krwawienie. Dodam także, że prolaktyna jest nieco podwyższona i wynosi 33 oraz że choruję na niedoczynność tarczycy i biorę E***.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
jeżeli współżyła Pani w dniu owulacji, to istnieje możliwość ciąży. Krwawienie, które się pojawiło 6 dni po owulacji, może świadczyć o implantacji. Do implantacji zazwyczaj dochodzi pomiędzy 5 a 10 dniem od owulacji.
W dniu spodziewanej miesiączki proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam