Jaka powinna być prawidłowa waga bliźniąt?

Witam.

Jestem w 31 tygodniu ciąży. Podczas badania USG waga moich dzieci wyniosła: 1697 gram i 1461 gram. Bardzo proszę o odpowiedź czy waga dzieci jest prawidłowa jak na 31 tydzień ciąży oraz ile powinny mniej więcej waży dzieci ( bliźnięta ) w kolejnych tygodniach ciąży.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Na tym etapie ciąży waga Pani dzieci jest prawidłowa. Natomiast przyrost masy ciała w kolejnych tygodniach najprawdopodobniej będzie mniejszy niż w przypadku ciąży pojedynczej. Przy kolejnych badaniach usg ginekolog określi czy ten przyrost jest prawidłowy i czy dotyczy on obu maluchów.
Pozdrawiam