Jaka powinna być prawidłowa waga przy 167 cm wzrostu?

Dzień dobry, pisałam już wcześniej i Pani opinie bardzo mi pomogły, więc zdecydowałam napisać jeszcze raz:) Mam 19 lat. 167 cm wzrostu i ważę 58 kg. Chciałam się dowiedzieć czy jest to odpowiednia waga przy moim wzroście, czy duża, bo moim zdaniem trochę za dużo ważę? Chciałabym mieć bardziej płaski brzuch i chudsze uda, chociaż troszkę. Mieszkam w takiej miejscowości, gdzie nie ma możliwości na jakąś gimnastykę czy ćwiczenia. Może pomogłaby mi Pani znaleźć coś, co pomogło by mi troszkę schudnąć?\ Bardzo bym prosiła:) Pozdrawiam:)
19 LAT ponad rok temu

Witam,

Pani BMI wynosi 20,86.
Jest to prawidłowa masa ciała, dlatego też nie ma sensu stosować diety odchudzającej.
Może Pani natomiast ukształtować ciało poprzez aktywność fizyczną.
Przykładowe ćwiczenia są dostępne na www.abccwiczenia.pl
Proszę pamiętać, że mimimum aktywności to 30 minut dziennie.

Warto także poprawić stan skóry i jej elastyczność poprzez:
- stosowanie masaży
- stosowanie kosmetyków ujędrniających
- codziennie ćwiczenia.

Piramida Zdrowego
Żywienia jest dostępna pod adresem:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite...

POZDRAWIAM