Jaki jest czas na zagnieżdżenie się ciąży w macicy?

Witam 8 kwietnia miałam ostatnią miesiączkę Test ciążowy - pozytywny, HCG z 12.05. wynosi: 780 mlU/ml, powtórne HCG z 15.05. wynosi 2774,71 mlU/ml Ale ciąży nie widać w macicy (USG z 15.05.) Co się dzieje ? Nie boli mnie brzuch i nie krwawię Czy przy takim HCG może być to ciąża pozamaciczna - kiedy to możliwe stwierdzić Jaki jest czas na zagnieżdżenie się ciąży w macicy

Szanowna Pani!

Myślę,że nie ma Pani powodu do niepokoju.Akurat w tej chwili wiek ciąży jest na granicy wykrywalności w badaniu USG.wydaje mi się,że powinna Pani poczekać do ok.23.05 i wtedy powtórzyć badanie USG.

Z poważaniem'

Katarzyna Lewicka