Woda Zuber a działanie lecznicze

Jaki jest mechanizm działania leczniczego wody Zuber? Podobno obniża poziom cukru we krwi, wzmaga metabolizm białkowo- tłuszczowo-węglowodanowy, powoduje przewagę glikogenolizy nad glikogenogenezą, wzmaga spalanie tłuszczu, wzmaga procesy katalizy i utleniania tkankowego, obniża poziom kwasu moczowego. To informacje oficjalne z Krynicy, ale jaki jest mechanizm fizjologiczny-biochemiczny tego nie podają. Pytam, bo skład, to w 95% to NaHCO3 i H2O. Czy efekty fizjologiczne można wyjaśnić alkalizacją organizmu? Jestem bardzo ciekawy jak dokładnie wygląda działanie wody Zuber. Jakie dokładnie woda Zuber przynosi korzyści? Czy woda Zuber stosowana samodzielnie da takie efekty, jakie są podane w oficjalnych informacjach? Czy jest to w ogóle możliwe? Będę bardzo wdzięczny za każdą odpowiedź. Pozdrawiam

To jest wpływ dużej zawartości składników mineralnych w wodzie i ich proporcji. Wodę taką stosuje się w lecznictwie pomocniczo, samo picie wody bez zmiany diety nie obniży poziomu cukru we krwi czy nie poprawi metabolizmu.