Jaki kolor powinny mieć wargi sromowe?

Jaki kolor powinny mieć wargi sromowe? Moje są lekko sine, ale czy to normalne? Dziś mija miesiać od pettingu. 19 dni po nim robiłam bhcg <0.100 (6 dc wywolanego luteina, bo okres sie spoznial, mial byc 6 a luteine brałam od 9 do 11, plamienie trwało od 13-19. śluz z krwia, lekkie krwawienie) Dostrzegłam u siebie biały śluz, rozciagliwy. Boje się ciąży. Prosze o odpowiedź. Moje są takie niby rozowawe, niby fioletowe lekko.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana barwa warg sromowych może być wariantem normy. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza ginekologa.