Jaki puder powinnam używać?

Mam na imię Iwona. Mam 15 lat, od pewnego czasu mam problem z trądzikiem. Używałam bardzo dużo kosmetyków. Ostatnio używam antybiotyku i widzę, że to mi pomaga. Ale mam jeszcze trochę i chciałam zakryć. Proszę o namiary na jakieś dobre pudry na trądzik. Błagam o pomoc!:)

Witam serdecznie!
W przypadku cery ze skłonnością do trądziku, bardzo ważne oprócz odpowiednio dobranego leczenia jest systematyczna pielęgnacja. Koniecznie jest dobranie do cery kosmetyków do pielęgnacji oraz do makijażu.
Ważne jest, żeby wybrać takie, które jak najmniej blokują pory skóry. Jeżeli ma Pani problemy z nadmiernym błyszczeniem się skóry twarzy, to warto dobrać preparat dodatkowo matujący.
Konsystencja nie ma znaczenia. Na rynku jest wiele preparatów z przeznaczeniem do stosowania dla cery trądzikowej.
Proszę pamiętać, że konieczne jest zawsze usunięcie makijażu przed snem.
Pozdrawiam