Jaki szpital w Warszawie dla osoby z depresją?

Jaki szpital w Warszawie lub okolicach jest najlepszy dla osoby w depresji? Jestem w bardzo ciezkim stanie, lecze sie od pol roku, juz trzy razy zmieniano mi leki i jest coraz gorzej.Mialam probe samobojcza niedawno. Moglby mi ktos poradzic jakis szpital psychiatryczny? Bardzo sie boje tam trafic bo nie wiadomo z jakimi innymi pacjentami bede przebywac. Czy sa moze jakies oddzialy tylko dla ludzi z depresja czy podobnymi zaburzeniami?Dluzej nie wytrzymam leczenia w domu.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Sugeruję Instytut Neurologii i Psychiatrii na ul. Sobieskiego lub Szpital przy ul Nowowiejskiej. Niestety nie ma izolowanych oddziałów dla osób z depresją. Jednak proszę się nie martwić, osoby potencjalnie agresywne i w jakiś sposób niebezpieczne dla odrodzenia są izolowane od reszty pacjentów.

Witam Panią
Najlepiej aby temat pobytu na stacjonarnym oddziale skonsultowała Pani ze swoim lekarzem psychiatrą, jest to o tyle ważne że Pani psychiatra wie najlepiej gdzie jest oddział dla leczących się na depresje i czy to jest rozwiązanie które może Pani pomóc. Zawsze jest jeszcze możliwość korzystania z psychoterapii, która też jest formą leczenia.
Anna Suligowska