Jaki test ciążowy można zrobić najszybciej?

Dzień dobry dzisiaj dziewczyna zrobiła jakiś test ciążowy wyszedł negatywny. ale do zapłodnienia doszło 10 w poniedziałek czy są takie testy zeby wykryły 3 dniowe zapłodnieni bo jak czytam w necie to najszybszy test można zrobić po 6 - 10 dniach

Milena Lubowicz

Żeby test był wiarygodny należy go wykonać około 14 dni po zapłodnieniu, szybciej około 10 dni można wykonać poziom BhCG z krwi. Niestety nie ma szybszych testów.
Pozdrawiam