Jaki to rodzaj polipa jelita i jakie jest rokowanie?

Podczas kolonoskopii z poprzecznicy usunięto 2mm polipa, którego wynik brzmi następująco: Adenoma tubulare parvum cum dysplasia gravi focali. Excisio completa. Poza tym jelito b/z. Proszę o wyjaśnienie jakiego rodzaju to jest polip i jakie jest rokowanie. Czekam z niecierpliwością.

Adenoma tubulare parvum cum dysplasia gravi focali. Excisio completa.
- oznacza Gruczolak cewkowy częściowo z dysplazją (zaburzeniem różnicowania się komórkowego) stopnia ... (i tutaj brakuje słowa minoris - małego, mediocris - średniego lub maioris - dużego) ogniskową. Wycięto w całości. Polip jest nowotworem łagodnym, bardzo małym, który został wycięty w całości, doszczętnie. W takim wypadku uważa się leczenie takiego polipa za zakończone. Wymagana jest jednak obserwacja, czyli badanie kontrolne kolonoskopowe za około 6-12 miesięcy w zależności od tego jakiego stopnia to jest dysplazja.