Jakich leków można użyć do wzmocnienia wzwodu?

Mam problem, ostatnio przestał mi do końca sztywnieć penis i jest miękki przy podnieceniu jakich najlepiej użyć leków, żeby był twardy?

ponad rok temu

Witam serdecznie!

W celu dobrania właściwego leczenia konieczne jest ustalenie przyczyny Pana dolegliwości. Jeżeli Pana dolegliwości mają podłoże organiczne niezbędne będzie leczenie farmakologiczne lub zabiegowe. W przypadku przyczyn psychogennych wskazana będzie psychoterapia.

Bez przeprowadzenia szczegółowego wywiadu i badania pacjenta żaden lekarz czy psycholog nie ustali przyczyny Pana dolegliwości i nie zleci odpowiedniego leczenia.
Z tego też powodu zachęcam do wizyty u urologa lub psychologa, ewentualnie seksuologa.

Pozdrawiam