Jakich spodziewać się konsekwencji po jednoczesnym zażyciu Clonazepamu oraz Cloranxenu?

Dzień dobry! Jakich spodziewać się konsekwencji po jednoczesnym zażyciu Clonazepamu oraz Cloranxenu? Oczywiście, nie mam zamiaru eksperymentować, ale jestem po prostu ciekawa. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W wyniku przedawkowania mogą wystąpić objawy tj :senność, dezorientacja, niewyraźna mowa, utrata przytomności, suchość błon śluzowych.