Jakie badania hormonalne powinnam wykonać?

Witam Bardzo proszę o poradę i ew. informacje naprowadzające, ponieważ nie wiem, co ze sobą zrobić. Otóż w wieku 20 lat zaczęłam brać H***, który zlikwidował moje dotychczasowe problemy ze skórą, cyklami miesiączkowymi, itp. W tej chwili mam 26 lat i od pół roku nie biorę H*** (wcześniej robiłam przerwy 1-3 miesięczne). To, co się dzieje z moją cerą, jest dla mnie tragedią. Twarz, dekolt i plecy mam pokryte licznymi zaskórnikami i kilkoma krostkami lub grudkami. Wiem, że to z pewnością jakieś wewnętrzne szaleństwo hormonalne, ale zwracam się z zapytaniem, jakie badania powinnam wykonać i w którym dniu cyklu, żeby mieć jasność, na co jestem chora. Miewałam anemię, wysoki poziom TSH (teraz mieszkam nad morzem i jest ok), ale obawiam się wysokiego poziomu androgenów. Miesiączki trwają krótko (2 dni obfite, a później prawie nic). Ponadto mam wrażenie, że uwidacznia się jakiś meszek włosowy na twarzy, którego nie miałam Błagam o ew. porady i pomoc, bo dostać się do ginekologa-endokrynologa w Trójmieście graniczy z cudem, a zależy mi na dość tanim koszcie badań i leczenia. Dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam

Witam serdecznie
Zdecydowanie odradzam wykonywanie drogich badań hormonalnych w ciemno, w ten sposób na pewno tanim kosztem nie poprawi Pani swojego stanu zdrowia.
Zachęcam do wizyty u lekarza, proszę zacząć od wizyty u lekarza rodzinnego lub internisty, przedstawienia swoich problemów, a lekarz po badaniu lekarskim powinien zdecydować, czy wskazane są dodatkowe badania - jakie i czy jest konieczność leczenie u specjalisty.
Pozdrawiam