Jakie badania mam jeszcze zrobić dziecku?

Mój 9 letni syn ma niedoczynnośc tarczycy, dość dużą nadwagę, a ostatnio zauważyłam, że ma włoski pod pachami. Jakie mam mu zrobić badania?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Zamiast robić kolejne badania na własną rękę doradzam wizytę u endokrynologa dziecięcego, który jest właściwym specjalistą w wypadku opisywanych dolegliwości i prędzej czy później wizyta byłaby konieczna. Przeprowadzi on dokładny wywiad dotyczący choroby synka, zbada go i skieruje na niezbędne badania.
Pozdrawiam