Jakie badania należy wykonać, by sprawdzić nietolerancję na produkty?

witam,jakie musze wykonac badanie by dokladnie sprawdzic czy moge spozywac make pszenna,zytnia i ogolnie zboza,gdyz jestem uczulona na pylki zboz.miesiac temu zrobilam test EAV-wykazal nietol.pokarm.na pszenice jako gluten pszeniczny,a wczoraj zrobilam nalesniki na mace zytniej i dostalam dusznosci,obrzek gardla nosa,a jem chleb zytni i nic mi nie jest.dodam ze rowniez powachalam przed uzyciem make!dolegliwosci moje rzekome od maki pszennej do tej pory byly-szybko sie mecze,poce,dusznosc,swedzen

Nalezy wykonać badania na alergie pokarmowe tylko i wyłącznie w laboratorium analitycznym, prosze nie tracić pieniędzy na testy kupowane w aptece i wykonywane samodzielnie, bo są niewiele warte.