Jakie badania w przypadku silnych bóli głowy i klaustrofobii?
Witam Mam od paru miesięcy silne bóle głowy, z powodu klaustrofobii nie jestem w stanie zrobić rezonansu (próbowałem i się nie udało) miałem tomografię głowy,wyszła OK. Czy są jakies inne badania ktore daja możliwość zbadania głowy podobnie do rezonansu? Słyszałem o rezonansie otwartym i półotwartym ale podobno ma zbyt małe pole magnetyczne ( 0,3T) do badania głowy,prosze o pomoc i odpowiedż

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji warto rozważyć badanie w znieczuleniu. Proszę przedyskutować problem z lekarzem prowadzącym.
Dzień Dobry Panu,
Proszę porozmawiać z lekarzem, prowadzącym Pana, z pewnością zaproponuje Panu
skuteczne rozwiązanie.
Życzę Panu tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej