Jakie badania wykonać przy senności, wzdęciach, bólach stawów i drżeniu rąk?

Dzień dobry, lista moich objawów, proszę powiedzieć jakie badania wykonać. - ciągła senność, rano silna, - potliwość, w nocy, gdy nie mogę spać przy otwartym oknie, rano jest silny zaduch, - częste wzdęcia, - bardzo słaba koncentracja, - częste uczucia gorąca, - ciągłe bóle stawów, - bladość, - nie możność zaśnięcia po większym wysiłku fizycznym, - częsta ochota na słodkie, - słaba krzepliwość krwi, - drżenie rąk, - suchość skóry, problemy z równowagą, - niska masa, mimo dużego apetytu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.