Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży po seksie analnym?

Witam.
Wiem, że ten temat był już poruszany nie raz jednak nie mogłabym znaleźć dokładnej odp na moje pyt. a wiec jestem dziewicą (lat 16). Od prawie pół roku jestem z chłopakiem. Na razie nie chcemy normalnego seksu więc spróbowaliśmy stosunku analnego. Ostatnia miesiączkę miałam 2 lutego, a więc czas kiedy to robiliśmy przypada na dni płodne (było to niedawno). chłopak kończył we mnie, wcześniej wyczytałam, że sperma może się przenieść w okolice pochwy tak więc momentalnie obróciłam się na plecy, (jak też radziły serwisy internetowe które czytałam). Potem trochę potarłam swoimi okolicami płciowymi o jego członka ale starałam się robić to tylko łechtaczką i wargami sromowymi (ale czy dotykałam też wejście do pochwy nie wiem).
Obecnie jestem przeziębiona, mam katar i bolące gardło. Strasznie się boje że jednak sperma mogła się dostać do pochwy i że mogę być w ciąży. Mam podwyższoną temp. ale to chyba ze względu na przeziębienie (37.1) na jednej ze stron pisali, że możliwość zajścia w ciążę podczas stosunku analnego jest taka jak przy stosunku przerwanym. Moje pytanie jest takie: Czy mogę być w ciąży? Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w ten sposób? Bardzo się boje a do okresu jeszcze 2 tyg.

Witam serdecznie,
Trudno jednoznacznie określić jak duże było ryzyko przeniesienia plemników do Pani dróg rodnych. Napewno takie ryzyko istniało. Nie ma innego wyjścia jak wykonanie testu ciążowego po około 2 tygodniach od stosunku.
Pozdrawiam