Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży po stosunku w dni niepłodne?

26 i 29 grudnia kochałam się z chłopakiem. Doszło do wytrysku " w środku". Okres dostałam jeden dzień wcześniej niż powinnam, czyli 30 grudnia.
Z tego co wiem, dni, w których uprawialiśmy seks są moimi dniami niepłodnymi.
Chciałabym dowiedzieć się, czy jest możliwość, że jestem w ciąży i jeśli jest, to jak duża?
Błagam o odpowiedź!!

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Rzeczywiście, dni bezpośrednio poprzedzające miesiączkę są niepłodne. Ryzyko ciąży jest więc minimalne, nie musi się Pani przejmować.

Pozdrawiam serdecznie!