Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży po zastosowaniu prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym?

Witam, uprawiałem seks z moją dziewczyną w sobotę (20.11.2010r) oczywiście z zabezpieczeniem - prezerwatywą plemnikobójczą. Prezerwatywa nie pękła. Ja i moja dziewczyna, bardzo się boimy i nie wiemy co zrobić. Bardzo chciałbym, żeby ktoś mógł mnie i ją uspokoić. Dzisiaj zauważyła, że śluz, który jej się wydziela jest koloru białego. Kochaliśmy się w ostatni dzień okresu. Proszę o Pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Biały śluz jest najprawdopodobniej fizjologiczną wydzieliną partnerki. W dni niepłodne wydzielina jest biała i mętna, w okresie okołoowulacyjnym lepka i przezroczysta. Jeżeli stosowaliście prezerwatywę i nie doszło do żadnych nieprzewidzianych sytuacji typu pęknięcie/zsunięcie szansa na zajście w ciążę jest bardzo niska. Oczywiście, w razie wątpliwości możecie wykonać test co najmniej 14 dni od wspomnianego stosunku.

Pozdrawiam