Jakie jest prawdopodobieństwo, że do zapłodnienia doprowadził petting?

Witam, pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 5.06.13r. Miesiączki co 28-29dni. Wg USG z 18.07 CRL= 0.26cm, wiek ciąży szacowany na 6 tyg. Wg USG z 30.08 CRL wynosiło 5.66cm a wiek ciąży szacowany na 12 tyg.3dni. 12.06 odbyłam petting, a 19.06 pełny stosunek. Termin porodu szacowany jest na 11-13.03.14r. Jakie jest prawdopodobieństwo, że do zapłodnienia doprowadził petting z 12 czerwca? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proszę pamiętać, że wyliczenia wieku ciążowego są szacunkowe.
Z danych wynika, że petting był w 8 dniu cyklu a stosunek w 15. Z tego wynika, że jest bardzo mało prawdopodobne iż do zapłodnienia doszło podczas pettingu. Stosunek odbył się najprawdopodobniej w dniu owulacji i jest on najpewniej powodem zapłodnienia.