Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę, jeżeli jest się dziewicą?

Witam. Dzień po okresie razem z moim chłopakiem troszkę się 'zabawialiśmy. Do wytrysku nie doszło, ale partner był we mnie odrobinkę. Jestem jeszcze dziewicą. Jakie istnieje prawdopodobienstwo zajścia w ciąże. Wszystko działo się bez prezerewatywy

Witaminy w ciąży

Dziewictwo nie chroni przed ciążą.
Nawet "odrobinka" penisa może zapłodnić i to bez konieczności wytrysku.
Tak naprawdę nie ma dni niepłodych, są tylko płodne i tzw. niepłodne, czyli przeważnie niepłodne...
Pomyślcie o zabezpieczeniu, jeśli zdecydowaliście się na bliskość seksualną.
Pozdrawiam.