Jakie kremy i maści na piegi?

Czy są skuteczny kremy/maści do walki z piegami? Walczyłam z nimi wiele lat temu ale nie było wtedy dobrych produktów, mam nadzieję, że dermatologia znalazła jednak skuteczne metody walki z piegami. Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

Niestety rewelacji nie ma. Najskuteczniejsze są zabiegi Cosmelan, Dermamelan. Sa dośc drogie, ale skuteczne pod warunkiem , że potem kontynuuje się wysoką ochronę przeciw słoneczną, stale , filtry SPF 30-50+. Pod wplywem promieni slonecznych przebarwienia wracają.Pozdrawiam. A.S.