Jakie leczenie na krosty na pochwie?

Napisała Pani, że konieczne jest włączenie leczenia. Ale jakiego miedzy innymi?

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Leczenie zawsze jest dobierane indywidualnie. Konieczne jest najpierw postawienie rozpoznania, czyli wykrycie przyczyny choroby. W tym celu konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego - czyli zbadanie, obejrzenie zmian, dokładne zebranie wywiadu. Dopiero wówczas można zalecać jakiekolwiek leczenie. Konieczna jest więc wizyta u lekarza, który będzie miał możliwość przeprowadzenia badania i wykrycie przyczyny dolegliwości.

Pozdrawiam