Jakie leki i ćwiczenia na wydłużenie stosunku?

Jakie leki,badz cwiczenia stsowac by seks trwał dluzej,szybko dochdze.

Dzień dobry!

Zachęcam do lektury licznych artykułów dot. wytrysku przedwczesnego i metod przedłużania czasu stosunku, które zostały już opublikowane na portalu.
Aby stwierdzić, czy jest zasadne zastosowanie farmakoterapii (czy też psychoterapii lub terapii partnerskiej), konieczna jest dłuższa rozmowa. Skuteczne leki leczące wytrysk przedwczesny dostępne są na receptę.

Pozdrawiam!