Jakie leki na czerwienienie się?

Witam , Czy beta blokery można kupić w aptece bez recepty ? I ile wgl kosztują ? I czy są jakieś ograniczenia wiekowe ? Jeśli nie można , to jakie inne tableti moge kupić na czerwienienie sie ? Ale takie pomagajace naprawde .. Bo kremy nic nie pomagaja ..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można kupić ich bez recepty. Proponuje kosmetyki do cery naczynkowej.