Jakie leki na boreliozę powinnam stosować?

Proszę, pomóżcie mi, ponieważ lekarze się poddają !!! Mam 55 lat, już 2 lata noga się nie goi, jest czerwona, ale już tak nie ropieje, rana jest taka 10 na 10 cm. To jest po kleszczu. Leczę to  g***.

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy wyjątkowo szczegółowych informacji. Ponieważ przekracza to kompetencje i możliwości naszego portalu, stąd też niestety nie możemy na nie odpowiedzieć.

Każde leczenie wymaga indywidualnego podejścia. Skonsultuj więc wszystkie swoje wątpliwości z lekarzem specjalistą, który na pewno kompetentnie odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl