Jakie mam wykonywać ćwiczenia i jaką dietę mam stosować żeby szybko schudnąć?

Mam 13 lat, 155cm i ważę 49kg. Trenuję w domu i chodzę na treningi gdzieś 6 godz. treningów w tym wf plus pół godziny w domu. Staram się nie jeść tłustych rzeczy ani słodyczy, chociaż czasami ulegam. Co mam zrobić? Proszę o szybką poradę.
13 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie powinnaś się odchudzać. Twoja masa ciała jest prawidłowa. Jesteś w wieku dojrzewania i potrzebujesz wszystkich niezbędnych składników pokarmowych i odpowiedniej ilości energii, aby prawidłowo rosnąć i się rozwijać. Dlatego odchudzanie w Twoim przypadku to duże ryzyko i błąd.

Bardzo dobrze, że jesteś aktywna fizycznie i tak trzymaj. Dodatkowe ćwiczenia do wykonywania w domu znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl

Jeśli nie chcesz ciągle myśleć o tym ile i co zjeść, powinnaś zapoznać się ze zdrowymi nawykami żywieniowymi http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-i-smaczne-przekaski, http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki-piramida-zdrowego-zywienia i do nich się stsować.

Pozdrawiam.