Jakie mleko modyfikowane podawać 11-miesięcznemu dziecku?

Witam,Mam 11 msc dziecko, od początku karmiony piersią. Ponieważ od nowego roku wracam do pracy ,chcę wprowadzić mleko modyfik., zaczęłam od Nan pro 2 (3x 180 ml)w nocy pierś,i niestety po tym mleku dziecko ulewało po kilku godz.,Podałam więc bebilon pronutura 2, po tym również ulewał, wręcz cofało się nosem, również po paru godz, kupiłam więc enfamil ar ,po tym mleku ma bóle brzuszka ,preży się i płacze w nocy i ma zatwardzenie.Które mleko podawac ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji doborem mleka powinien zająć się specjalista pediatra po zebraniu pełnego wywiadu. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.