Jakie są pierwsze objawy ciąży?

Dzień Dobry. Zażywam tabletki antykoncepcyjne. Od 15 do 20.09.13 miałam miesiączkę. 20 powinnam zacząć brać ponownie tabletki, ale niestety 3 nie wziełam. Podczas niebrania tych tabletek miałam zbliżenia seksualne, które niestety były bez zabiezpieczeń no i było do środka, że tak powiem. Teraz się boję, że mogę być w ciąży. Jakie jest prawdopodobieństwo bycia w ciąży? I jakie są pierwsze objawy.? Prosze o Pomoc. Pozdrawiam. :)
KOBIETA ponad rok temu

Prawdopodobieństwo na wystąpienie zapłodnienia w takiej sytuacji jest dość duże. Nie jest to jednak w stu procentach pewne, ponieważ stosunek odbywał się najprawdopodobniej jeszcze przed owulacją. Proponuję wykonać test ciążowy.