Jakie są przyczyny bólu podbrzusza i piersi?

Witam,
staramy się z mężem o dzidziusia. Kochaliśmy się 30.12, od piątku bolą mnie strasznie piersi i są wrażliwe na dotyk, schodzenie po schodach sprawia mi nawet ból, piersi są tak wrażliwe. Okres mam dopiero dostać 18.01. Czasami też czuję lekki ból podbrzusza. Co to może być?

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,
objawy nie są związane z ciążą. Oczywiście niewykluczone, że zaszła Pani w ciążę, ale na jej oznaki jest jeszcze za wcześnie.
Być może w tym cyklu odczuwa Pani bardziej zmiany hormonalne zachodzące w organizmie albo wcześniej pojawi się miesiączka. Jednak na razie nie jest to powód do niepokoju.
Gdyby dolegliwości bólowe podbrzusza nasiliły się lub pojawiła się patologiczna wydzielina z dróg rodnych konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam