Jakie są przyczyny skąpej miesiączki?

Mam 26 lat i współżyję z mężem bez zabezpieczenia, nigdy nie brałam żadnych tabletek. Jestem 3 lata po zabiegu usunięcia płodu. W tym miesiącu miałam miesiączkę, która trwała niecałe 36 h i z brązowymi brudami, w drugi dzień wydzielina - wodnista biało-różowa płynna i trochę brązowych upławów. Ogólnie mam okres 3-4 dni i tylko lekkie brudy, a tak to normalnie. Co się dzieje?

Redakcja abcZdrowie

Witam,

W pierwszej kolejności radziłabym wykonać test ciążowy - czasem takie plamienia w terminie miesiączki obserwujemy we wczesnej ciąży. Krwawienie miesiączkowe trwające normalnie 3-4 dni, mieści się w granicach normy. Proszę się więc tym nie niepokoić.

Pozdrawiam serdecznie