Jakie są realne szanse wyleczenia?

Witam.

Moja mama dostała diagnozę. Rak brodawkowaty, G3, pt4, nieliczne komórki w węźle chłonnym, póki co nie wiadomo nic więcej, teraz będzie pół roku chemii, potem leczenie operacyjne. Jakie są realne szanse wyleczenia, lub chociaż zahamowania tak zaawansowanego stadium?

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety posiadam zbyt mało informacji, żeby coś więcej na ten temat powiedzieć. Myślę, że koniecznie powinna Pani porozmawiać z lekarzem, który prowadzi Mamę - najlepiej przygotować sobie listę pytań.

Pozdrawiam serdecznie