Jakie soki pić przy problemach skórnych?

Witam jestem beata mam pytanie jakie soki polecono by dla mnie zaznaczam mam problem skorny luszczyce czy pijac sok marchew pietruszka korzen z dodatkiem rzezuchy jest w moim przypadku dobry.........soki z kapusty jablek szpinak takowe mieszanki sa polecane prosze o odp choruje juz okolo 25 lat obecnie mam 46 lat prosze o rady w moim schorzenu dziekuje

Witam,

soki mogą być pomocne. Jednak najlepiej byłoby stwierdzić czy ma Pani jakieś nietolerancje pokarmowe, które wywołują przewlekły stan zapalny w Pani organizmie. Jeśli takowe są trzeba byłoby zastosować dietę eliminacyjną, która jest bardzo pomocna w walce z łuszczycą.
Ponadto prawidłowa masa ciała ma także olbrzymie znaczenie na przebieg choroby.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
http://food-diet.pl/