Jakie sposoby na walkę z uzależnieniem od hazardu?

Jak walczyć z uzależnieniem od hazardu? Swój problem szczegółowo opisałem tutaj: http://forum.abczdrowie.pl/forum-psychologia/1109010,uzaleznienie-od-hazardu

Witam,
uzależnienie jest procesem długotrwałym i postępującym. W związku z tym proponuję udać się do Poradni Terapii Uzależnień w miejscu zamieszkania i podjąć terapię. Jako że samemu trudno jest poradzić sobie z uzależnieniem, to właśnie polecam terapię grupową. Hazard jest uzależnieniem, które powoduje wiele strat finansowych, a także powstawanie długów. Proponuję szybko zabrać się za siebie.
Pozdrawiam