Jakie szkła wybrać do okularów?

Witam, Zastanawia mnie jakie szkła dobrać do oprawek okularowych - czy z podwójnym antyrefleksem czy z pojedyńczym antyrefleksem czy zwykłe szkła bez dodatków? Jaka jest różnica pomiędzy szkłami z podwójnym a pojedyńczym antyrefleksem ,oprócz oczywiście w różnicy w cenie (99zł do 299zł )? Wojtek

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Antyrefleks powoduje iż oczy nie męczą się / mniej się męczą np podczas pracy przy komputerze czy przy oglądaniu telewizora. Jeżeli chodzi o rodzaj antyrefleksu to z powodzeniem pojedynczy jest wystarczający.