Jakie tabletki na zwiększenie libido?

Witam. Po urodzeniu dziecka nie mam ochoty na sex. Trwa to już 19 miesięcy. Proszę mi powiedzieć czy są jakieś tabletki by zwiększyć libido? Dodam, że nigdy nie stosowałam antykoncepcji.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.

Przed wzięciem preparatów na poprawę libido należy wiedzieć, że jest ono zależne od dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Zatem należy zadbać o prawidłową dietę, relaks, odpowiednią ilość godzin snu oraz aktywność fizyczną.

Na rynku jest wiele preparatów mających na celu poprawę libido u kobiet. W większości zawierają one wyciągi z ziół, witaminy, L-argininę. Jednak ich działanie nie jest w pełni udowodnione naukowo.
Pozdrawiam