Jakie zalety kuracji płukania ust olejem?

Dzien dobry,mam pytanie czy plukanie ust olejem ma sens?czy naprawde....moze pomoc mi przy chorobie kolagenozy,obrzekow,anemii,nerwicy,ogolnie czy poprawi sie stan zdrowotny?po takiej kuracji. Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.

Witam. Tego typu zabiegi nie mają udowodnionego działania medycznego, nie mniej poszczególnym chorym mogą przynieść pozytywne skutki.