Jedna kreska na teście ciążowym- blada

Witam.

Staramy się z partnerem o dziecko. W tym miesiącu współżyliśmy przed, w trakcie i po owulacji. Za 3 dni mam mieć okres -dziś zrobiłam test i wyszła tylko jedna blada kreska? Czyżby się nie udało?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Jeśli kreska pojawiła się w okienku kontrolnym, a nie testowym, to wynik jest negatywny. Jeśli w testowym- wynik jest nieważny, wsytąpił błąd. Jest jednak nieco za wcześnie na wykonywanie testów z moczu! Najlepiej zrobić test dopiero w terminie spodziewanej miesiączki (kiedy nie pojawi się krwawienie)  albo nawet później. Zapraszam do lektury artykułu o testach ciążowych: http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy-0.

Pozdrawiam serdecznie!