Jednodniowe krwawienie 2 tygodnie po miesiączce

witam, w poprzednim miesiącu oprócz normalnej miesiączki wystąpiło u mnie ok. 2 tyg później jednodniowe krwawienie, zaś w kolejnym 17 dni po normalnym okresie wystąpiło plamienie trwające 4 dni po którym wystąpił tak jakby okres. co to może znaczyć? dwa razy w miesiącu okres?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dodatkowe plamienia mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Inną przyczyną mogą być zmiany w obrębie narządów układu rozrodczego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa celem diagnostyki i leczenia,