Jednorazowe plamienia a ryzyko ciąży

Witam.Mam pytanie :myślalam że dostałam miesiączke 8 lutego ale to była jedna plamka i koniec, potem znowu dostałam 9 lutego wieczorem jedną plamke i znowu koniec,do dzisiaj jest czysto ,prawidłową miesiączkee powinnam dostać dopiero 20 lutego czy to morze być ciąża

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dodatkowe plamienie nie jest specyficznym objawem ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.